۞ امام حسين (ع) فرمود :
گروهى خدا را از روى ميل به بهشت عبادت مى‏كنند، كه اين عبادت تجارت‏ كنندگان است و گروهى خدا را از ترس دوزخ مى‏پرستند و اين عبادت بردگان است، و گروهى خدا را به سبب شايستگى مى‏پرستند، و اين عبادت آزادگان است كه برترين عبادت است

آموزش نحوه استفاده از اپ شهرداری زنگی آباد

در یک نگاه...

 1. دانلود اپلیکیشن:
  • ابتدا باید از فروشگاه آپ استور (App Store) برای دستگاه iOS یا گوگل پلی (Google Play) برای دستگاه‌های اندرویدی اپلیکیشن شهرداری زنگی آباد را دانلود کنید.
 2. نصب اپلیکیشن:
  • پس از دانلود، با کلیک بر روی آیکون اپلیکیشن، آن را نصب کنید. در اندروید، ممکن است بخواهد به مجوزهای مختلف دسترسی به دستگاه شما نیاز داشته باشد. این مجوزها را تأیید کنید.
 3. عضویت یا ورود:
  • اگر اپلیکیشن نیاز به عضویت دارد، ابتدا حساب کاربری بسازید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
 4. اجازه دسترسی:
  • ممکن است اپلیکیشن از شما بخواهد تا به موقعیت مکانی (GPS) یا سایر مجوزهای دسترسی به دستگاه شما دسترسی داشته باشد. این مجوزها را تأیید کنید.
 5. استفاده از اپلیکیشن:
  • حالا شما می‌توانید از اپلیکیشن شهرداری زنگی آباد استفاده کنید. از امکانات مختلفی که در این اپلیکیشن ارائه می‌شود، بهره‌برداری کنید. این ممکن است شامل پرداخت قبوض، درخواست‌های خدمات شهری، اطلاع‌رسانی محلی و … باشد.
 6. به‌روزرسانی:
  • به‌روزرسانی‌های منظم اپلیکیشن را نصب کنید تا از امکانات جدید و بهبودهای امنیتی بهره‌مند شوید.
 7. پشتیبانی و راهنما:
  • در صورت نیاز به راهنمایی یا پشتیبانی بیشتر، به بخش پشتیبانی یا راهنمای اپلیکیشن مراجعه کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که جزئیات نصب و استفاده از این اپلیکیشن ممکن است بر اساس نسخه و تنظیمات مختلف تغییر کند. بهتر است دستورالعمل‌های مربوط به اپلیکیشن را از منبع رسمی شهرداری زنگی آباد یا وب‌سایت آن دنبال کنید تا اطمینان حاصل کنید که درست انجام می‌دهید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*