۞ امام حسين (ع) فرمود :
گروهى خدا را از روى ميل به بهشت عبادت مى‏كنند، كه اين عبادت تجارت‏ كنندگان است و گروهى خدا را از ترس دوزخ مى‏پرستند و اين عبادت بردگان است، و گروهى خدا را به سبب شايستگى مى‏پرستند، و اين عبادت آزادگان است كه برترين عبادت است

حفاری دستگاه‌های اجرایی در سطح شهر از ۱۵ بهمن ممنوع است

در یک نگاه...

به منظور رضایمتندی شهروندان حفاری دستگاه‌های اجرایی در سطح شهر از ۱۵ بهمن ممنوع است

شهردار آبادان گفت: از ۱۵ بهمن ماه سال جاری تا پایان سال هیچگونه مجوز حفاری در سطح شهر صادر نمی‌شود.  

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهراری آبادان، یاسین کاوه‌پور در نشست کمیسیون حفاری سطح شهر که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: با نزدیک شدن به ایام نوروز و به منظور تسهیل در امر عبور و مرور شهروندان و میهمانان نوروزی در سطح شهر طی تاریخ مذکور مجوز حفاری به هیچ ارگانی صادر نخواهد شد.

وی از دستگاه‌های خدمات‌رسانی که در سطح شهر اقدام به حفاری می‌کنند خواست از ۱۵ بهمن ماه سال جاری تمام حفاری‌ها را تعطیل کنند و گفت: این دستگاه‌ها نسبت به مرمت، زیرسازی و آسفالت‌های محل‌های حفاری شده اقدام کنند.

شهردار آبادان ضمن تذکر به پیمانکاران سطح شهر بیان کرد: پیمانکاران دستگاه‌های اجرایی که در انجام وظایف محوله و اتمام مرمت و بازرسی مسیرهای حفاری شده کوتاهی کنند شهرداری در صورت صدور مجوز جدید برای آنان محدودیت ایجاد خواهد کرد.

کاوه‌پور بیان کرد: این مهم در دستورالعمل‌هایی به همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان از جمله شرکت آب و فاضلاب، توزیع برق، مخابرات و گاز که نسبت به ایجاد زیرساخت‌های خود در حال فعالیت بوده و هستند ابلاغ می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت پروژه‌های عمرانی در سطح شهر آبادان، افزود: شهرداری در هنگام اجرای طرح‌های عمرانی و آسفالت معابر از قبل به شرکت‌های حفار اطلاع رسانی می‌کند تا در صورتی که نیاز به حفاری و توسعه شبکه خدماتی وجود دارد، پیش از اجرای عملیات عمرانی، کانال‌های مربوطه را حفر و پس از اجرای تاسیسات محل را پوشانده و سپس شهرداری اقدام به آسفالت نماید.

شهردار آبادان با تاکید بر ترمیم اصولی نوارهای حفاری کرد و گفت: عمده حفاری‌ها در شهر به منظور توسعه و ارتقای شبکه‌های خدماتی انجام می‌گیرد که نیاز به مرمت و روکش آسفالت در معابر شهری محسوس است و این مهم بعنوان اولویت عمران شهری در سال جاری و سال آینده تعریف شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*